RASPORED!

Vreme Zvanicni raspored
15:00 Otvaranje vrata
17:00 Deadline za sve kategorije sem DEMO/INTRO
18:30 Deadline za DEMO/INTRO
19:00 Pocetak takmicenja - upoznavanje sa planom, nagradama i sponzorima
19:30 4ch music compo
20:15 RAYTRACE GFX
20:30 MULTIch music compo I round
20:45 Pauza od 15 min
21:00 MULTIch music compo II round
21:15 24bit GXF
21:45 MULTIch music compo III round
22:00 PixelGFX
22:30 Pauza od 45 min
23:15 WILD
23:45 64k AMIGA Intro
24:00 64k PC Intro
24:15 Pauza od 15 min
24:30 AMIGA Demo
01:00 PC Demo
01:30 Glasanje
02:00 Proglasenje pobednika i podela nagrada
02:30 Pustanje stranih/domacih demo-a, zabava do zore
06:00 Zatvaranje vrata


Ako se desi da u kategorijama bude veci broj radova od predvidjenog docice do pomeranja rasporeda!